Hakkımızda

Özgeçmiş

1966 Amasya doğumluyum.ilk,orta ve lise öğrenimini Amasya'da tamamladıktan sonra, babam ve annemin görevleri dolayısıyla 1982 yılında İstanbul'a yerleştik.

Babam Merhum Mustafa ermiş ziraat bankası emeklisi, Annem Nursen Ermiş ,emekli ilkokul öğretmenidir.

Evliyim, bir kız bir erkek evladım var.Esim Seven Ermiş Kocaeli Emniyet müdürlüğü yarımca polis merkezi amirliği nde sivil memur olarak görev yapmaktadır.

İş hayatına 1983 yılında İstanbul'da atıldım. 1989 yılına kadar çeşitli sektörlerde çalıştıktan sonra ,askerlik görevimi Hatay serinyolda 8 ay kısa dönem yaparak tamamladım.

1990 yılında bankacılık hayatıma baslamis olup, sırasıyla Yaşarbank(tütünbank) , EGSbank,Denizbank in çeşitli şubelerinde operasyon personeli olarak görev yaptım. 2013 yılında Denizbank tan emeklilige hak kazandım,sonrasında yine aynı bankada emeklilik sonrası 2017 yılının temmuz ayına kadar çalıştım,sonrasında kendi isteğimle ayrıldım.

2019 yılının şubat ayında Kocaeli Emlakçılar odasının açmış olduğu eğitimi tamamlayarak , Özgül eğitim kurumlarının düzenlemiş olduğu test sınavı ve performans sınavını kazanarak,Kocaeli Bölgesinde mesleki yeterlilik belgesini kazanan iki kişiden biri oldum.

Aynı zamanda 2019 yılı yerel seçimlerde Kocaeli Körfez ilçesi Mimar Sinan mahallesi'ne muhtar azası olarak seçildim

Meslek hayatının bana kazandırdığı en önemli değerin GÜVEN olduğuna inandım.Bu kelimenin insan hayatında tek kullanımlık olduğuna inanıyorum 

Bu yüzden firmamın sloganı ;

"GÜVEN HERŞEYDİR"